Sikeresen lezárult a Gazdálkodástudományi Intézet „Örkény után szabadon… Egyperces gondolatok – Pénz a jövőben: Generációk, technológia és tudatosság” című pénzügyi versenye. A Gazdálkodási és menedzsment szakos hallgatók kreatív pályamunkáikban többek között olyan aktuális témákat dolgoztak fel, mint az AI hatása a pénzügyekre, a közösségi média vásárlási szokásokat befolyásoló szerepe, vagy a kriptovaluták és digitális pénzek jövője.
A beérkezett pályaműveket a háromtagú szakmai zsűri értékelte: Barabásné dr. Kárpáti Dóra, Csákné dr. Filep Judit és Oroszné Ilcsik Bernadett. A zsűri figyelembe vette a mondanivaló világosságát, a kreativitást, a témaválasztás aktualitását és természetesen ügyelt a szakmai tartalomra is.
Az eredményhirdetésre 2026. június 23-án került sor. A rendezvényt Barabásné dr. Kárpáti Dóra intézetigazgató asszony nyitotta meg, majd a versenyzők átvették a részvételért járó emléklapokat és ajándékcsomagokat.
A verseny díjazottjai:
I. helyezett: Mile Dóra Edit
II. helyezett: Bakti Ibolya
III. helyezett: Herczeg Gréta
Gratulálunk minden résztvevőnek!